niedziela, 4 grudnia 2011

Jak układam swoje włosy, czyli fryzura a'la AliceWorl92

Kochani, w końcu znalazłam trochę czasu, żeby nadrobić zaległości na bogu. Powód jest prosty. Od czwartku zmagam się z chorobą.Po mimo brania antybiotyku czuje się dobrze i dzielnie chodzę na zajęcia, ale z powodu kataru i męczącego kaszlu nie jestem w stanie nagrywać dla was. Mam trochę czasu więc pouzupełniam braki i opisy pod filmikami :)


Słuchajcie, od tego czasu zmieniło się bardzo dużo w sposobie układania moich włosów, ale o tym napiszę wam notkę później.
Zapraszam was na filmik w którym pokazuję, jak szybko i efektownie zrobić loki za pomocą prostownicy, idealne do noszenia na co dzień.
Z powodu słabej jakości, nie ma początku w którym mówię o używanych produktach.
Po pierwsze musicie pamiętać o sprayu ochronnym, musimy dbać o nasze włosy. Po drugie jeżeli wasze włosy są średnio lub słabo podatne na różne zabiegi fryzjerskie polecam użycie pianki, choć ta może je obciążyć, ale efekt na pewno utrzyma się dłużej. Jeżeli jednak boicie się pianki, polecam lakier do włosów, który w elastyczny sposób utrwali waszą fryzurkę, a będzie można go spokojnie wyczesać za pomocą szczotki do włosów.
Specjalnie nie podaję żadnych konkretnych marek, ponieważ jestem przekonana, iż każda z Was posiada ulubione i sprawdzone produkty do włosów.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Magdalena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz